Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Ryszard Sobański w Komitecie Monitorującym

Wtorek, 21 kwietnia 2015, 7:55
Aktualizacja: 14:55
Autor: red.
Prezydent Sudeckiej Izby Przemysłowo–Handlowej został członkiem Komitetu Monitorującego Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego 2014–2020. To jedyny w tym gremium reprezentant środowisk biznesowych z naszego regionu.

W skład Komitetu Monitorującego wchodzą samorządowcy, w tym m.in. Teresa Mazurek, wójt gminy Świdnica i Jan Ulbin, wójt gminy Dobromierz jako przedstawiciele Związku Gmin Wiejskich, przedstawiciele rządu, reprezentanci środowisk społecznych i gospodarczych oraz obserwatorzy, którzy mają prawo uczestnictwa w posiedzeniach. W gronie tych ostatnich znalazł się właśnie Ryszard Sobański jako przedstawiciel samorządu gospodarczego.

– Sami jako Sudecka Izba Przemysłowo-Handlowa wnioskowaliśmy do marszałka o umieszczenie naszego przedstawiciela w Komitecie Monitorującym – mówi Ryszard Sobański. – To ważne, bo jest w nim mocno reprezentowane środowisko gospodarcze Wrocławia oraz środowiska urzędnicze. Chcieliśmy, żeby Świdnica i okolice mieli w tym gremium własnego przedstawiciela, tak aby na bieżąco mieć wiedzę na temat podziału środków i dbać o interesy naszych środowisk biznesowych. Cieszę się, że marszałek przychylił się do tego wniosku.

Komitet Monitorujący RPO WD przegląda wdrażanie RPO WD 2014-2020 oraz postępy poczynione na drodze do osiągniecia jego celów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group