Sobota, 20 kwietnia
Imieniny: Agnieszki, Czesława
Czytających: 1915
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Rywalizowały dziewczęta

Piątek, 13 stycznia 2023, 10:09
Aktualizacja: 10:10
Autor: red
Świebodzice: Rywalizowały dziewczęta
Fot. UM Świebodzice
W Szkole Podstawowej nr 4 im. Janusza Korczaka w Świebodzicach odbyły się Igrzyska Dzieci w mini siatkówce, we wtorek (10 stycznia) dzielnie walczyli chłopcy, natomiast dzisiaj (12 stycznia) nadszedł czas na dziewczęta rocznik 2010 i młodsze, medale wszystkim uczestniczkom oraz kadrze trenerskiej wręczył Burmistrz Miasta Paweł Ozga.

W Igrzyskach uczestniczył także Zastępca Burmistrza Miasta Tobiasz Wysoczański, Radny Rady Miejskiej Marek Gąsior, Dyrektor SP nr 4 Anna Nowak oraz nauczyciele.

W zawodach wzięły udział reprezentacje szkół podstawowych: Szkoła Podstawowa nr 2, 3, 4 oraz SP Integracyjna. Mecze rozgrywane były w systemie każdy z każdym. Po emocjonującym finale ze złota cieszyć się mogły zawodniczki Szkoły Podstawowej nr 3, które dzięki zwycięstwu będą reprezentować nasze miasto rozgrywkach powiatowych. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej Integracyjnej, a na trzecim ze Szkoły Podstawowej nr 4.

Na zakończenie Burmistrz Miasta zaprosił wszystkich do udziału w kolejnych rozgrywkach w ramach Szkolnego Związku Sportowego - już za dwa tygodnie młodzież zagra w tenisa stołowego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group