Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1009
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Żarów: Sadzili drzewa

Sobota, 16 kwietnia 2022, 11:20
Autor: red
Gmina Żarów: Sadzili drzewa
Fot. UM Żarów
Przyroda jest nieodłącznym elementem naszego życia, więc dbanie o nią jest naszym obowiązkiem. Dlatego, jak co roku, przy nadzorze leśniczego, zorganizowaliśmy wspólne sadzenie drzew. Uzbrojeni w łopaty i rękawice udaliśmy się na teren jednego z okolicznych lasów, aby posadzić sadzonki dębu.

- Przy akcjach zalesienia każda para rąk jest potrzebna. Dlatego z wielkim entuzjazmem zorganizowaliśmy wspólne sadzenie drzew. Każdy z nas jest mieszkańcem Ziemi, zatem każdy z nas powinien czuć się odpowiedzialny za jej stan – mówił Grzegorz Stencel leśniczy z Mrowin Nadleśnictwa Świdnica.

We wspólnej proekologicznej akcji, pod nadzorem leśniczego z Mrowin Grzegorza Stencla uczestniczyli burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz radni Rady Miejskiej przewodniczący Roman Konieczny, wiceprzewodnicząca Iwona Nieradka, Barbara Zatoń, Ewa Góźdź, Bartosz Żurek oraz Robert Kaśków.

- Światowy Dzień Ziemi to najbardziej ekologiczne święto na całym świecie. Wspólnie postanowiliśmy również zrobić coś dobrego dla naszej małej Ojczyzny i naszego środowiska. Pod czujnym okiem leśniczego sadzimy dziś młode drzewka i choć na efekty trzeba będzie jeszcze długo poczekać, myślę, że jest to piękny prezent dla naszej planety.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group