Środa, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 552
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Senioralia w rytmie country

Poniedziałek, 23 października 2017, 9:27
Autor: red
Świebodzice: Senioralia w rytmie country
Fot. UM Świebodzice
Już nie tylko śpiewają, ale i tańczą! Seniorzy skupieni w Polskim Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Świebodzicach podczas swoich dorocznych Senioraliów zaprezentowali jak zawsze doskonałą formę, humor i nowe umiejętności.

Spotkanie z okazji zakończeniu sezonu obfitującego w wydarzenia w PZERiI odbyło się w środę, 18 października. Obchody odbyły się już pod przewodnictwem nowego szefa organizacji, Aleksandra Jermakowa.
Dla zaproszonych na uroczystość wystąpiły dzieci ze świetlicy środowiskowej „Tęczowa Gromada”, które zaprezentowały ujmujący balet. Nie zabrakło także zaprzyjaźnionych podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Jaskulinie, którzy zaprezentowali kilka pomysłowych scenek.

A na deser – prawdziwa niespodzianka, wstęp zespołu „Akord” pod kierownictwem radnej Teresy Małeckiej, który do tej pory słynny był z popisów wokalnych. Ale przyszedł czas na nowości – i pojawił się także taniec. Członkowie zespołu w nowych, barwnych strojach kowbojskich, zaprezentowali układ w rytmie country.

Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze, przy kawie i słodkościach, a wśród zaproszonych gości nie zabrakło szefów innych organizacji, działających w mieście. W Senioraliach udział wzięli m. in. Jadwiga Pichurska, Przewodnicząca Gminnej Rady Działalności Pożytku Publicznego, Krystyna Skoczylas szefowa Stowarzyszenia na Rzecz Pomocy Dzieciom i Młodzieży Niepełnosprawnej, Przewodnicząca Związku Diabetyków Maria Respond czy Ryszard Łyczba, przedstawiciel Związku Sybiraków. Nie zabrakło także Wiceprzewodniczącego Rady Miejskiej w Świebodzicach Jana Klepca.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group