Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 957
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Seniorze nie daj się oszukać

Poniedziałek, 26 września 2011, 9:30
Aktualizacja: 10:49
Autor: red.
Świdnica: Seniorze nie daj się oszukać
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Świdnicka policja apeluje do seniorów o ostrożność. W powiecie świdnickim coraz częściej dochodzi do oszustw z ich udziałem.

Świdnicka Policja apeluje do mieszkańców o ostrożność. W powiecie co jakiś czas pojawiają się oszuści, którzy podając się za pracowników różnych instytucji, a nawet członków rodziny, okradają ludzi. - Te słowa kierujemy nie tylko do osób starszych, ale również do pozostałych członków rodzin. Oni również mogą uchronić swoich bliskich przed oszustami - informuje rzecznik prasowy świdnickiej Policji Katarzyna Czepil.

Policja ostrzega przed wpuszczaniem do mieszkań osób obcych przedstawiających się jako pracownice administracji budynków, inkasentów i domokrążców oferujących różnego rodzaju artykuły czy osoby oferujące pomoc dla osób ubogich.

- Pamiętajmy, że inspektorzy ZUS-u nigdy nie odwiedzają emerytów lub rencistów. Jeżeli ktoś puka do naszych drzwi i podaje się za inspektora ZUS, nie należy go wpuszczać do domu ani podawać mu żadnych informacji - apeluje Katarzyna Czepil.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group