Środa, 28 lutego
Imieniny: Lecha, Romana
Czytających: 1193
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Seniorzy na święta

Poniedziałek, 27 grudnia 2021, 11:00
Autor: red
Żarów: Seniorzy na święta
Fot. UM Żarów
Seniorzy z żarowskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów spotkali się na tradycyjnym spotkaniu wigilijnym.

Na stołach nie zabrakło świątecznych potraw przygotowanych przez członkinie związku. Najważniejszym punktem spotkania były życzenia i wspólne kolędowanie przy akompaniamencie akordeonu.

- Każdego roku emeryci spotykają się, aby wspólnie przy świątecznym stole złożyć sobie życzenia, kolędować i spędzić czas w gronie swoich przyjaciół. Wspólne życzenia, śpiewanie kolęd połączone z degustacją wigilijnych potraw wprowadziło nas wszystkich w radosny, świąteczny nastrój. Dziękujemy wszystkim członkom naszego związku za udział w tym spotkaniu – mówią Danuta Kwiatkowska i Stanisław Wójciuk ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów w Żarowie.

Żarowskie Koło Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów skupia w swoich szeregach aktywnych seniorów. Nie brakuje im siły i wigoru, a pomysłów mógłby się uczyć od nich niejeden z nas.

Oczywiście przyłączamy się do świątecznych życzeń i wszystkim seniorom ze Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów życzymy zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia. Niech te święta będą wyjątkowym czasem, spędzonym w gronie najbliższych osób, a nowy 2022 Rok obdaruje Państwa pomyślnością, szczęściem i nadzieją na lepsze jutro.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group