Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1143
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sesja w Świdnicy

Piątek, 15 marca 2024, 9:15
Autor: red
Świdnica: Sesja w Świdnicy
Fot. UM Świdnica
We wtorek, 19 marca o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Świdnicy rozpocznie się LXIV sesja Rady Miejskiej w Świdnicy.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy oraz Komendant Straży Miejskiej przedstawią informacje dotyczące stanu bezpieczeństwa publicznego w 2023 roku na terenie miasta oraz zamierzenia planowane do realizacji na najbliższe lata. Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy oraz Komendant Ochotniczej Straży Pożarnej w Świdnicy omówią stan zabezpieczenia przeciwpożarowego oraz poziom ochrony przed zagrożeniami lokalnymi w 2023 roku na terenie miasta, a także zamierzenia planowane do realizacji na najbliższe lata.

Radni rozpatrywać będą 15 projektów uchwał. W porządku obrad znalazły się m.in. uchwały w sprawie: nadania tytułu „Zasłużonego dla Miasta Świdnicy” Piotrowi Snopczyńskiemu, przyjęcia programu osłonowego „Korpus Wsparcia Seniorów” na rok 2024 w Gminie Miasto Świdnica, przyjęcia "Programu opieki nad zwierzętami bezdomnymi oraz zapobiegania bezdomności zwierząt na terenie Gminy Miasto Świdnica w 2024 r.", wyrażenia zgody na zawarcie porozumienia z Państwowym Gospodarstwem Wodnym Wody Polskie na wykonywanie zadań z zakresu utrzymania wód stanowiących własność Skarbu Państwa i ponoszenie kosztów utrzymania tych wód w 2024 r.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group