Chwila nieuwagi drogo kosztowała mieszkańców Lutomi Górnej. Wczoraj w godzinach popołudniowych do ich domu bez żadnych problemów wszedł złodziej. Jego łupem padł laptop oraz złota obrączka. Straty oszacowano na 3 tysiące 300 złotych. A wszystko przez to, że mieszkańcy wychodząc nie zamknęli za sobą drzwi.
Do podobnego zdarzenia doszło w sobotę 6 sierpnia w Czernicy w gminie Dobromierz. Tam nieznany sprawca przez okno piwniczne wszedł do niezamieszkanego domu jednorodzinnego. Jego łupem padły różne przedmioty użytku domowego, nieznanej jeszcze wartości.
Sprawców obu włamań poszukuje Policja.
Skomentuj
Komentarze są dostępne dla zalogowanych użytkowników.
Nie ma jeszcze komentarzy.