Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 849
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Siatkarze z Gimnazjum nr 2 wygrali zmagania pod siatką

Środa, 22 grudnia 2010, 1:36
Aktualizacja: 1:38
Autor: MDvR
Świdnica: Siatkarze z Gimnazjum nr 2 wygrali zmagania pod siatką
Fot. ŚOSiR
Zwycięstwem uczniów dwójki zakończył się turniej piłki siatkowej chłopców świdnickich szkół gimnazjalnych. Na starcie zawodów rozegranych w poniedziałek 20 grudnia w Gimnazjum nr 3 stanęły trzy ekipy.

Rywalizacja okazała się bardzo wyrównana, w dwóch spotkaniach o zwycięstwie decydował dopiero tie-break. Małą niespodzianką okazała się wygrana chłopców z Gimnazjum nr 2 w spotkaniu z drużyną jedynki, która w ostatnich latach wygrywała w zawodach rozgrywanych w ramach współzawodnictwa międzyszkolnego. W drugim spotkaniu dwójka pokonała ekipę gospodarzy i tym samym zajęła pierwsze miejsce w turnieju awansując do dalszych szczebli rywalizacji.

Skład zwycięskiego zespołu: Błażej Bukszyński, Mateusz Podraza, Remigiusz Bula, Jan Brygadzin, Mateusz Turzański, Borys Czerpakow, Jarosław Kotarski, Michał Stróżyk, Gracjan Klimczak, Józef Nowak, Adrian Dzieniakowski.

Drużyny nagrodzono pamiątkowymi dyplomami i pucharami. Wyróżniono również dyplomami najlepszych zawodników w swoich zespołach: Jan Brygadzin (G 2), Szymon Synkowski (G 1), Jan Jaśkowiak (G 3).

Końcowa klasyfikacja:

1. Gimnazjum nr 2
2. Gimnazjum nr 1
3. Gimnazjum nr 3

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group