Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 929
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: SILENTlive i Rohele w Klubie Bolko

Piątek, 22 stycznia 2016, 7:23
Aktualizacja: 15:55
Autor: organizatorzy/opr.red.
Świdnica: SILENTlive i Rohele w Klubie Bolko
Fot. organizatorzy
Dzisiaj w świdnickim Klubie Bolko kolejna odsłona koncertowej *Otwartej Sceny*. Wystąpią zespoły SILENTlive (Wałbrzych,
pop–rock) i Rohele (Świdnica, grunge) wyłonione w głosowaniu publiczności. Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na koncert i do
głosowania na następnych wykonawców.

SILENTlive powstał w Wałbrzychu w marcu 2008 roku. Ich repertua rozwijał się na przestrzeni lat. Początkowo grali spokojną, łagodną muzykę pop-rockową nacechowaną dużą ilością melodii, od czego zresztą pochodzi nazwa grupy. Do zupełnego zwrotu doszło w lutym 2012 roku. Brzmienie grupy zaczęło ewoluować w stronę muzyki alternatywnej, momentami progresywnej, ale wciąż posiada pop-rockowe elementy.

Wieczór w Klubie Bolko otworzy świdnicka formacja Rohele złożona z młodych muzyków grający grunge i rock inspirowany latami 90. Fani brzmienia charakterystycznego dla sceny Seattle będą zadowoleni z ich występu. "Poprzez muzykę wyrażamy siebie i wyrzucamy to co leży nam akurat na wątrobie, dlatego teksty są zróżnicowane" - mówią.

Otwarta Scena jest projektem stworzonym i realizowanym przez Świdnicki Ośrodek Kultury. Jego celem jest umożliwienie wykonawcom zagrania koncertu w Klubie Bolko w Świdnicy. Nabór zespołów i głosowanie na wykonawców do kolejnych edycji trwa w trybie ciągłym na stronie Facebook ŚOK. Zapraszamy do głosowania w tym miejscu: http://bit.ly/OtwartaScena

W tej chwili o występ ubiega się 14 zespołów grających m.in. punk, rock, metal, funky, hip-hop, elektronikę i new wave.

SILENTlive i Rohele rozpoczną piątkowy koncert w Klubie Bolko o godzinie 20:00. Bilety w cenie 10 zł można będzie kupić w dniu wydarzenia. Kolejna odsłona Otwartej Sceny już 12 lutego a wystąpią na niej grupy Airstrike (Legnica, heavy metal) i Comin (Wałbrzych, metal).

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group