Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 946
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stanowice: Siłownia na "świeżym powietrzu" w Stanowicach

Poniedziałek, 9 grudnia 2013, 7:23
Autor: red.
Stanowice: Siłownia na "świeżym powietrzu" w Stanowicach
Fot. UM Strzegom
Z inicjatywy dyrektora Zespołu Szkolno–Przedszkolnego w Stanowicach Marka Wiśniowskiego powstał kolejny obiekt rekreacyjny w gminie Strzegom – siłownia zewnętrzna dla młodzieży i dorosłych.

Właśnie ukończono prace związane z budową siłowni. Obecnie w Stanowicach znajduje się piękny obiekt rekreacyjno - sportowy, który składa się z boiska ORLIK 2012, placu zabaw dla dzieci oraz siłowni zewnetrznej dla dorosłych. Urządzenia siłowni są tak dobrane i usytuowane, aby rodzice, którzy przyprowadzą dzieci na plac zabaw, mogli jednocześnie pilnować swoje pociechy i ćwiczyć na przyrządach. Do ćwiczeń nie jest wymagany ani specjalny strój, ani szczególne umiejętności.

- Zachęcam wszystkich dorosłych - szczególnie panie - oraz młodzież do korzystania z tych pięknych urządzeń. Za okazaną pomoc przy zakupie siłowni bardzo dziękuję burmistrzowi Strzegomia - Zbigniewowi Suchycie - mówi Marek Wiśniowski. - Wszystkie prace zostały wykonane przez życzliwych naszej szkole ludzi. Chciałbym serdecznie podziękować Romanowi Róg za kruszywo, Zbigniewowi Wysoczańskiemu za transport, a Jakubowi Wiśniowskiemu, Tomaszowi Kuczmie oraz Piotrowi Zwolańskiemu za wykonanie podbudowy i montaż urządzeń.

Ogromne podziękowania także dla Wojciecha Dudka i Arkadiusza Dudka za prace ziemne wykonane specjalistycznym sprzętem - dodaje dyrektor ZSP w Stanowicach.

Jak widać w Stanowicach jest możliwe zaangażowanie wokół ważnej sprawy wielu życzliwych i chętnych do pomocy ludzi, a efekty wspólnej pracy będą służyły społeczności wiejskiej przez wiele kolejnych lat. - Zapraszam wszystkich do korzystania z całego obiektu rekreacyjno - sportowego w Stanowicach - podsumowuje Marek Wiśniowski.

(UM Strzegom)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group