Wtorek, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 558
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Siłownia "Pod Chmurką" w nowej odsłonie

Wiadomości: Żarów
Wtorek, 9 września 2014, 12:05
Aktualizacja: 12:06
Autor: red.
Fot. archiwum
Na placu przy żarowskiej ścieżce zdrowia często można spotkać aktywnych mieszkańców. Jedni poprawią swoją sportową kondycję na specjalnych urządzeniach, a inni odpoczywają i relaksują się na zmodernizowanym terenie. Jest gdzie zregenerować siły, bowiem na placu, który utwardzony został betonową kostką, pojawiły się również nowe ławki, świeże trawniki i nasadzenia.

Żarowska siłownia zewnętrzna, po remoncie prezentuje się dziś bardziej okazale. - Zakończył się drugi etap zagospodarowania tego terenu. Dzięki kolejnym pozyskanym środkom finansowym miejsce to stało się bardziej atrakcyjne i estetyczne. I nic dziwnego, że Żarowianie, wspólnie z rodzinami chętnie spędzają tutaj swój wolny czas. Tuż obok czeka na nich kolejna atrakcja, która zrealizowana została na prośbę żarowskich seniorów, boisko do gry w bule. Liczę na to, że będzie równie często wykorzystywane, co nasza żarowska siłownia "Pod chmurką" - przyznaje burmistrz Leszek Michalak.

Na nowe wyposażenie placu przy ścieżce zdrowia gmina Żarów pozyskała 12 tysięcy złotych dodatkowego wsparcia finansowego. Cały etap pochłonął w sumie 25 tysięcy złotych.

(Magdalena Pawlik)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group