Poniedziałek, 4 grudnia
Imieniny: Barbary, Piotra, Jana
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Skakali przez przeszkody

Środa, 24 sierpnia 2022, 10:16
Aktualizacja: 10:16
Autor: red
Wierzbna: Skakali przez przeszkody
Fot. UM Żarów
Utytułowani polscy jeźdźcy, świetne konie, na parkurze szybkość, precyzja, potęga skoku, a to wszystko w malowniczym otoczeniu Stajni Wierzbna Biały Las.

Przez cztery dni mogliśmy śledzić udział znakomitych polskich jeźdźców podczas Mistrzostw Polski w Skokach Przez Przeszkody, które odbyły się w Wierzbnej. Poznaliśmy zwycięzców w kategoriach: Ladies Cup, Dzieci, Juniorów, Młodych Jeźdźców i Seniorów.

- Było dużo uśmiechu, wzruszeń, mocnego bicia serca i zmian w pogodzie. Jedno było niezmienne - gorąca atmosfera! To dzięki Wam - zawodnikom, koniom i Waszym drużynom oraz niezawodnym kibicom oraz naszym partnerom i sponsorom, mogliśmy przeżyć tak wspaniały czas – czytamy na Facebooku Stajnia Wierzbna Biały Las.

Gratulacje dla organizatorów wydarzenia. Wspaniała impreza i wspaniała promocja gminy Żarów.

Impreza odbywała się pod patronatem gminy Żarów, a puchary zawodnikom w kat. MP Młodych Jeźdźców wręczali burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Gratulujemy wszystkim medalistom Mistrzostw Polski w Skokach Przez Przeszkody. Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są na Facebooku Mistrzostwa Polski Biały Las.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group