Czytających: 1993

I-liga szczypiornistów: ŚKPR nie znalazł recepty na wicelidera rozgrywek

Sobota, 4 lutego 2012, 20:03
Aktualizacja: Niedziela, 5 lutego 2012, 12:32
Porażką świdnickiego zespołu w wymiarze 23:30 zakończył się mecz 14. kolejki I–ligi, w którym ŚKPR podejmował drugą ekipę tabeli Gwardię Opole.

W pierwszej połowie na parkiecie trwała wyrównana walka, świdniczanie razili jednak dużą nieskutecznością nie wykorzystując dwóch rzutów karnych i kilku czystych sytuacji, ostatecznie na przerwę schodziliśmy tracąc dwie bramki (12:14). W drugiej odsłonie rywale pokazali jednak wyższość, włączając piąty bieg i wygrywając na finiszu 30:23.
ŚKPR Świdnica – Gwardia Opole 23:30 (12:14)

ŚKPR: Olichwer, Madaliński – Fabiszewski (5), Mrugas (4), S. Makowiejew (4), Piędziak (3), Rogaczewski (2), P. Kijek (2), Rutkowski (1), Marciniak (1), Sadowski (1), Kaczmarczyk, Pieńczewski

Gwardia: Donosewicz, Romatowski – Swat (9), Baran (5), Zadura (4), Kłoda (3), Kostrzewa (3), Śmieszek (3), Drej (1), Knop (1), Matyszok (1), Gradowski, Marcyniuk, Paliwoda, Piech, Prokop