Czytających: 1682

I-liga szczypiornistów: ŚKPR wygrywa z Olimpią

Sobota, 18 lutego 2012, 21:06
Aktualizacja: 21:09
Zwycięstwem szczypiornistów Świdnickiego Klubu Piłki Ręcznej zakończył się mecz z Olimpią Piekary Śląskie. Gospodarze prowadzeni przez Krzysztofa Mistaka wygrali 29:25.

Początek meczu nie był jednak udany dla gospodarzy, po pierwszych 15 minutach przegrywaliśmy 5:10, a nasza gra pozostawiała wiele do życzenia. Od tego momentu było już tylko lepiej, świdniczanie szybko doprowadzili do remisu po 10, a na przerwę schodzi prowadząc 14:13. Drugą połowę meczu rozpoczęliśmy jednak zdecydowanie lepiej niż pierwszą, narzuciliśmy swoje warunki gry i w 40. minucie wygrywaliśmy już różnicą sześciu bramek (22:16). Ostatecznie zakończyło się na rezultacie 29:25.

ŚKPR Świdnica – Olimpia Piekary Śląskie 29:25 (14:13)

ŚKPR: Madaliński, Olichwer – Makowiejew (8), Rogaczewski (6), Rutkowski (4), Mrugas (4), Kijek (3), Marciniak (2), Pułka (2), Fabiszewski, Sadowski, Kaczmarczyk, Chaber, Pieńczewski, Olejniczak