Legnica: ŚKPR zagrał sparingowo z Miedzią

Niedziela, 6 kwietnia 2014, 22:52
Aktualizacja: 22:54
Autor: ŚKPR
W rozgrywkach I ligi trwa dwutygodniowa przerwa. Aby nie wypaść z rytmu meczowego w piątek 4 kwietnia świdniczanie zmierzyli się z ligowym rywalem Siódemką Miedź Legnica. – To była bardzo pożyteczna gra – przyznaje trener ŚKPR–u Krzysztof Terebun.

W hali przeciwnika ŚKPR uległ wiceliderowi tabeli I ligi 31:32. - To było typowowo szkoleniowe granie. Nie było typowej spinki jak na mecze ligowe, ale to na pewno lepsze niż sam trening - mówi Terebun. ŚKPR wystąpił bez kontuzjowanego Mateusza Piędziaka, którego prawdopodobnie nie zobaczymy już do końca sezonu oraz Andrzeja Brygiera i Michała Pułki. Szansę dostali za to juniorzy: Daniel Bieżyński i Michał Grochowski. W sumie zagrało piętnastu zawodników, wszyscy spędzili na parkiecie podobna liczbą minut.

Siódemka Miedź Legnica - ŚKPR Świdnica 32:31

ŚKPR: Bajkiewicz, Potocki - K. Rogaczewski, S. Makowiejew, Węcek, Bieżyński, Krzaczyński, Misiejuk, Rzepecki, Motylewski, Dębowczyk, W. Makowiejew, Chaber, P. Rogaczewski, Grochowski