Środa, 4 października
Imieniny: Rozalii, Franciszka
Czytających: 821
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Skuterowa ekipa

Niedziela, 11 września 2022, 7:20
Autor: red
Świebodzice: Skuterowa ekipa
Fot. UM Świebodzice
Wszyscy już ich znają z tego, że potrafią wiele, dostarczają dużo emocji, pozytywnej energii, a przede wszystkim mają wielkie serca.

Skuterowe Chłopaki w składzie: Łukasz Ziemnicki „Moto Pyra”, Piotr Brągiel i Wojciech Brągiel, Paweł Nasiadka w zeszłym roku pojechali do chorwackiej Puli nagłośnić zbiórkę dla Adrianka i Amelki, obie zakończone sukcesem. Tym razem w powiększonym składzie, ponieważ dołączył Miko Dratowicz, postanowili wyruszyć na skuterach w Alpy. Mają także zaplecze serwisowe, jedzie z nimi niezawodna Dorota Ziemnicka.

Również tej akcji towarzyszy wspaniały cel - pomoc w zbiórce środków finansowych na leczenie chorego serduszka Antosia Sobeckiego.

W przeddzień wyjazdu Panowie spotkali się na odprawie przed Ratuszem Miejskim z Burmistrzem Miasta Pawłem Ozgą i Zastępcą Burmistrza Miasta Tobiaszem Wysoczańskim oraz Łukaszem Sobeckim – tatą Antosia. Była to okazja do pogratulowania wspaniałej inicjatywy i przekazania życzeń bezpiecznej drogi i powrotu.

7 września rankiem Skuterowa Ekipa wyruszyła w podróż na tych samych maszynach, jednak z nowym celem podróży. I oczywiście dla Nich im trudniej, tym większa radość z realizacji planu! Tak jak Antoś dzielnie pokonuje trudy kolejnych operacji, tak chłopaki będą pokonywać kilometry, by dotrzeć na przełęcz Stelvio we włoskich Alpach, po drodze zahaczając o Grossglockner w Austrii. Do celu mają na to całe 5 dni.

Każda Państwa złotówka zbliża Antosia do celu, dlatego prosimy o wpłaty i zapraszamy do śledzenia przygotowań do wyprawy, relacji z niej oraz poznania uczestników.

Została założona dedykowana skarbonka https://www.siepomaga.pl/Skuterowe-Alpy, gdzie każdy może wpłacić nawet najmniejszą kwotę, cała, zapełniona skarbonka będzie przekazana dla Antosia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group