Środa, 26 stycznia
Imieniny: Pauliny, Polikarpa
Czytających: 624
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: SLD podsumowało kampanię wyborczą i wybrało kandydatów do Sejmu

Czwartek, 7 kwietnia 2011, 12:37
Aktualizacja: Środa, 13 kwietnia 2011, 6:22
Autor: KO
Świdnica: SLD podsumowało kampanię wyborczą i wybrało kandydatów do Sejmu
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Dwa nazwiska z listy rekomendowanych świdnickich kandydatów do Sejmu z ramienia Sojuszu Lewicy Demokratycznej wcale nie dziwią: Adam Markiewicz i Henryk Rataj. Tym bardziej, że wczoraj podczas zebrania sprawozdawczego SLD poseł Janusz Krasoń podkreślał bardo dobry wynik Adama Markiewicza w ostatnich wyborach samorządowych. – W niewielu miejscach mogliśmy się poszczycić drugą turą – mówił parlamentarzysta. Dwa kolejne nazwiska mogą jednak zaskoczyć...

To Rafał Fasuga i Elżbieta Pieprz, szefowa świdnickiego zarządu Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych. Ale zaznaczyć należy, że rozmowy z Elżbietą Pieprz trwają, nie podjęła ona jeszcze decyzji.

Wczoraj miejskie SLD podsumowało rok. Na zebraniu gościli posłowie Henryk Gołębiewski i Janusz Krasoń. Przewodniczący Rady Dolnośląskiej SLD, poseł Krasoń, w rozmowie z nami podkreślał, że jest bardzo zadowolony z pracy działaczy partyjnych w Świdnicy.

- Proszę popatrzeć chociażby na wyniki wyborów posła Markiewicza - argumentował Janusz Krasoń. - Porównując je z naszymi wynikami uzyskanymi w skali kraju trzeba powiedzieć, że są bardzo dobre. Na tej podstawie możemy prognozować, że jesteśmy w Świdnicy na bardzo dobrej drodze. Podwoiliśmy też liczbę radnych w mieście. Mieszkańcy pięknej Świdnicy dostrzegają wiele dobrych walorów z czasów, kiedy SLD było tu u władzy. Dobry klimat zmian został wtedy właśnie tu nakreślony.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (17) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group