Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1036
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

REGION, Świebodzice: Słoneczne i radosne zakończenie wakacji

Poniedziałek, 29 sierpnia 2016, 10:31
Aktualizacja: 13:34
Autor: red
REGION, Świebodzice: Słoneczne i radosne zakończenie wakacji
Fot. UM Świebodzice
Wesołym teatrzykiem w parku podsumowano tegoroczne wydarzenia, organizowane przez miasto Świebodzice podczas wakacji.

Zabawne przygody pacynek, fenomenalnie przedstawione przez aktorkę Bożenę Oleszkiewicz, bardzo podobały się dzieciom, które po raz kolejny tłumnie stawiły się w parkowym amfiteatrze. Dodatkową niespodzianką były słodkości, którymi częstował maluchy Burmistrz Miasta Bogdan Kożuchowicz.

Wszyscy uczestnicy zgodnie potwierdzili, że taka forma letnich spotkań bardzo im odpowiada, a burmistrz zapewnił, że w przyszłym roku będziemy znowu bawić się w parku, oglądając spektakle dla najmłodszych.

Po przedstawieniu burmistrz Bogdan Kożuchowicz spotkał się także z paniami, uczestniczącymi w letnich zajęciach zumby i jogi, których organizatorem także był samorząd, a dokładnie Wydział Promocji UM. I tu także zainteresowanie było spore, a ćwiczący już „zaklepali” swoje uczestnictwo za rok. Dla pań była jeszcze dodatkowa niespodzianka – pyszne jabłka od pana burmistrza.
- Cieszę się, że nasze propozycje podobają się mieszkańcom, chcą w nich uczestniczyć i proszą o następne edycje, to oznacza, że pomysł był dobry i warto go rozwijać – podsumował burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Organizatorami letnich spektakli w parku były: Wydział Promocji oraz Edukacji i Spraw Społecznych Urzędu Miejskiego w Świebodzicach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group