Niedziela, 23 stycznia
Imieniny: Łukasza, Marii
Czytających: 649
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Spadł z dachu prosto na policyjny radiowóz

Czwartek, 8 sierpnia 2013, 13:40
Aktualizacja: 13:42
Autor: red.
Wałbrzych: Spadł z dachu prosto na policyjny radiowóz
Fot. archiwum
Dziś w nocy w jednym z mieszkań na terenie Wałbrzycha doszło do awantury domowej, podczas której 29–letni mężczyzna będąc pod wpływem alkoholu zachowywał się bardzo agresywnie wobec swojej żony. 34–latka trafiła do szpitala. Przed przybyciem policjantów mężczyzna uciekł na dach budynku, a próbując się z niego wydostać spadł prosto na nadjeżdżający radiowóz. Obecnie pod dozorem funkcjonariuszy przebywa w szpitalu.

Do zdarzenie doszło tuz po godzinie 3.30. Policjanci z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Miejskiej Policji w Wałbrzychu zostali skierowani na ulicę Pocztową, gdzie miało dojść do awantury między małżonkami. Po przybyciu pod wskazany adres na dach ich radiowozu runęło coś z dachu. Jak się okazało był to sprawca awantury domowej, który chcąc uniknąć odpowiedzialności próbował uciec i wszedł na dach 3-pietrowego budynku. Po udzieleniu mu pomocy funkcjonariusze ustalili, że 29-letni mężczyzna pod wpływem alkoholu wszczął awanturę domową i stosując przemoc fizyczną wobec swojej żony doprowadził do stanu, który wymagał umieszczenia jej w szpitalu.

Obecnie mężczyzna z uwagi na stan, w którym się znajduję również przebywa w szpitalu pod dozorem policjantów. Gdy ustąpi konieczność jego hospitalizacji zostanie przesłuchany i odpowie za swoje czyny. Policjanci z Komendy Miejskiej w Wałbrzychu wyjaśniają wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

(KMP Wałbrzych)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group