Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Śpiewanie online

Piątek, 13 listopada 2020, 13:36
Autor: red
Gmina Świdnica: Śpiewanie online
Fot. Gmina Świdnica
Już po raz kolejny Ministerstwo Edukacji Narodowej zachęciło uczniów i nauczycieli, aby w ostatni dzień roboczy przed Narodowym Świętem Niepodległości o symbolicznej godzinie 11:11 zaśpiewali „Mazurka Dąbrowskiego”. W tym roku był to wtorek, 10 listopada.

Ze względu na ograniczenia wynikające ze stanu epidemii zaproponowano, aby uczniowie i nauczyciele, którzy byli tego dnia w szkole, zaśpiewali wspólnie „Mazurka Dąbrowskiego” w danej klasie lub grupie. Pozostałe osoby, uczące się na odległość, zachęcone zostały do połączenia się za pomocą komunikatorów i zaśpiewania hymnu w formie on-line.

W akcji „Szkoła do hymnu” udział wzięli także uczniowie ze szkół w gminie Świdnica. Na stronach internetowych placówek zamieszczone zostały zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia.

Na zdjęciach klasa VI B z wychowawczynią panią Agnieszką Dudzic (SP w Bystrzycy Górnej, uczniowie z SP w Mokrzeszowie, dzieci z oddziału przedszkolnego w Mokrzeszowie, przedszkolaki z Predszkola w Bystrzycy Dolnej oraz uczniowie z wychowawczynią Violetta Lęga ze SP w Lutomi Dolnej.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group