Wtorek, 18 stycznia
Imieniny: Małgorzaty, Piotra
Czytających: 533
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

kraj: Spisz się przez internet

Czwartek, 31 marca 2011, 17:51
Aktualizacja: 17:54
Autor: GrA
kraj: Spisz się przez internet
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Już jutro w całym kraju rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Możesz czekać na rachmistrza w domu albo sam spisać się przez Internet.

Od jutra ruszy internetowy spis ludności i mieszkań w całym kraju. Żeby nie czekać na rachmistrza w domu, możemy w szybki i łatwy sposób dokonać spisu sami. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stornie www.spis.gov.pl. W internecie spisać będzie się można do 16 czerwca. A już 8 kwietnia do akcji wkroczą rachmistrzowie telefoniczni. Tradycyjnie już rachmistrzowie odwiedzą także nasze domy. Ci, którzy nie spiszą się przez Internet mogą się spodziewać wizyty rachmistrza w domu od 8 kwietnia do 30 czerwca.

Przy okazji spisu warto pamiętać, żeby nie dać się oszukać. Rachmistrzowie będą wyposażenie w legitymacje oraz elektroniczne terminale, za pomocą, których będą rejestrować nasze odpowiedzi. Nie bójmy się poprosić o wylegitymowanie się.

Większość mieszkańców powiatu świdnickiego będzie spisywana w tzw. spisie krótkim. Odpowie więc jedynie na 15 pytań. Część osób zostanie wylosowana natomiast do tzw. spisu reprezentacyjnego. Te osoby będą musiały odpowiedzieć na znacznie większą liczbę pytań dotyczących życia osobistego, sytuacji mieszkaniowej oraz dotyczących gospodarstwa domowego.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (5) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group