Środa, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 908
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Społeczność Polonii–Stali na pomoc choremu Kacperkowi!

Czwartek, 23 października 2014, 11:43
Aktualizacja: 11:44
Autor: red.
Świdnica: Społeczność Polonii–Stali na pomoc choremu Kacperkowi!
Fot. red.
Na pomoc choremu na serce Kacprowi Kwiatkowskiemu pośpieszyli najmłodsi zawodnicy Polonii–Stali Świdnica oraz ich rodzice. W sobotę, 18 października na boisku "Orlik" przy SP nr 6 zorganizowany został piknik rodzinny, gdzie przy pięknej pogodzie młodzi zawodnicy rozgrywali kolejne mecze w wewnętrznej, klubowej lidze żaka.

Rodzice w tym czasie przygotowywali słodki poczęstunek. Piknikowi towarzyszyła zbiórka pieniędzy na leczenie Kacpra. Kwota w wysokości 810 zł została przekazana Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej pomagającej dzieciom chorym na serce.

A już w najbliższą sobotę, 25 października kolejna część akcji, do której przyłącza się Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica! Od godziny 11.00 w Galerii Świdnickiej organizowane jest przedstawienie charytatywne połączone ze zbiórką pieniędzy, loterią i aukcją. Nie zabraknie też licytacji piłkarskich gadżetów: proporczyków, koszulek, piłek i kubków. Całość wpływów przeznaczonych zostanie na pokrycie kosztów dalszego leczenia 7-letniego chłopca. Wspólnie pomóżmy choremu Kacperkowi.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group