Poniedziałek, 15 kwietnia
Imieniny: Bazylego, Tytusa
Czytających: 1122
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Sporo nagrodzonych

Wtorek, 12 marca 2024, 15:44
Autor: red
Świdnica: Sporo nagrodzonych
Fot. UM Świdnica
Świdniccy sportowcy, trenerzy oraz działacze odbiorą nagrody Prezydent Miasta Świdnicy za wyniki sportowe i osiągnięcia w działalności sportowej za 2023 rok. Wręczone zostaną one w sobotę, 16 marca ok. godz. 15.00 podczas pierwszego dnia Festiwalu Podróżników i Odkrywców „Kolumby” w sali teatralnej Świdnickiego Ośrodka Kultury.

Przyznano:

nagrody indywidualne dla zawodników w wysokości po 800 zł:
Nikola Mojsa - UKS Talent Wrocław - podnoszenie ciężarów
Paweł Leśnicki - Paweł Leśnicki – zawody strażackie "Firefighter Challange"
Alicja Tofkin - Akademia Sztuk Walki "Rooster" - taekwon-do
Nikodem Żyłka - Akademia Sztuk Walki "Rooster"- taekwon-do
Karolina Kozieł - UKS Acro Club Świdnica - akrobatyka, Fit Kids
Michał Łysoń - Centrum Fitness Body Art - wyciskanie sztangi leżąc
Eryk Sacko - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica-boks
Tomasz Jędraszczyk - Klub Sportów Obronnych Świdnica - strzelectwo sportowe
Marcel Borkowski - KS Neptun Świdnica- pływanie
Antoni Romanik - UKS Judo Świdnica-judo
Urszula Janusz - UKS Judo Świdnica-sumo
Stanisław Romanik - UKS Judo Świdnica-sumo
Oliver Kurpiński - Saiyan MMA-MMA
Wiktoria Jabłońska - Anna Jabłońska - kettlebell Sport
Kasandra Głowacka - SK Taekwo-do Tiger - taekwon-do
Michał Kopeć - Edyta Kopeć-speeddcubing
Hubert Jasinowski - UKS Taekwon-do Gryf Świdnica - taekwon-do
Marcel Zieliński- UKS Taekwon-do Gryf Świdnica - taekwon-do

nagrody indywidualne dla zawodników w wysokości po 600 zł:

Anna Wojas – Iglica Wrocław - taniec sportowy
Tomasz Wojas – Iglica Wrocław - taniec sportowy
Filip Makowski - MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) - akrobatyka
Damian Bober - MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) - akrobatyka
Marek Zieliński - MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) - akrobatyka
Kamil Musiał - MKS Polonia Świdnica (4-ka męska) - akrobatyka
Miłosz Kołodziej - MKS Polonia Świdnica (2-ka męska) - akrobatyka
Igor Makowski - MKS Polonia Świdnica (2-ka męska) - akrobatyka

nagrody zespołowe - upominki rzeczowe w kwocie 1500 zł:

Świdnicki Klub Piłki Ręcznej - drużyna młodzików
Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica - drużyna seniorów
Miejski Klub Sportowy Polonia-Stal Świdnica - drużyna młodzików
Mażoretki "PRIMA"

nagrody dla trenerów prowadzących szkolenia w wysokości po 1000 zł:

Jerzy Brzostowski - Akademia Sztuk Walki "Rooster" - taekwon-do
Piotr Pas - MKS "Polonia" Świdnica - akrobatyka sportowa
Angelika Prześlica-Stadnik - MKS "Polonia" Świdnica - akrobatyka sportowa
Anna Kozieł - UKS Acro Club Świdnica -akrobatyka - fitness
Andrzej Dziedzic - Stowarzyszenie Boks Polonia Świdnica - boks
Dariusz Cisek Klub - Sportów Obronnych - strzelectwo sportowe
Krzysztof Terebun - ŚKPR Świdnica - piłka ręczna
Sławomir Kuczko - KS Neptun Świdnica- pływanie
Bartłomiej Zamęcki - UKS Judo Świdnica - judo
Grzegorz Borowy - MKS Polonia - Stal Świdnica - piłka nożna

nagroda za całokształt dla osoby wyróżniającej się osiągnięciami w działalności sportowej, w wysokości 1000 zł:
Zdzisław Gałązka - TKKF ognisko Licznikowiec "2009"- rekreacja/piłka nożna.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group