Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1094
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie informacyjne

Sobota, 2 października 2021, 9:31
Aktualizacja: 13:31
Autor: red
Świebodzice: Spotkanie informacyjne
Fot. UM Świebodzice
(30 września) w Urzędzie Miejskim w Świebodzicach odbyło się II spotkanie informacyjno–edukacyjne dla osób zainteresowanych dofinansowaniem do wymiany wysokoemisyjnego źródła ciepła, wymiany stolarki okiennej i drzwiowej oraz montażu odnawialnych źródeł energii w ramach programu Czyste Powietrze.

Spotkanie było prowadzone przez pracownika Urzędu Miejskiego oraz Doradcę Energetycznego z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Pana Radosława Muchę. Na spotkaniu przedstawiono mieszkańcom ofertę, która skierowana jest do:

- właścicieli/współwłaścicieli budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub

- wydzielonego w takim budynku lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą.

Opowiedziano, czym jest „Czyste Powietrze”, jakie zakłada cele oraz w jaki sposób można zawnioskować o dotację. Na spotkaniu uczestnikom zostały przekazane najważniejsze informacje dotyczące programu. Planowany jest również program pilotażowy w województwie dolnośląskim dla właścicieli/współwłaścicieli lokali mieszkalnych i wspólnot mieszkaniowych, którzy będą mogli ubiegać się o dofinansowanie w ramach Programu Czystego Powietrza. Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych pilotażem odbędzie się wkrótce.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group