Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 916
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Spotkanie opłatkowo–noworoczne w świdnickim PSL–u

Czwartek, 16 stycznia 2014, 15:36
Aktualizacja: 15:37
Autor: red.
Świdnica: Spotkanie opłatkowo–noworoczne w świdnickim PSL–u
Fot. użyczone
Wielu zaproszonych gości przybyło na spotkanie zorganizowane 14 stycznia przez Zarząd Powiatowy Polskiego Stronnictwa Ludowego w Świdnicy. Była to doskonała okazja, aby politycy, samorządowcy, przedstawiciele różnych instytucji i rolnicy podzielili się opłatkiem, wspólnie pokolędowali, wypili noworocznego szampana.

Mariusz Gregorczyk, prezes Zarządu Powiatowego odczytał treść życzeń z listu Janusza Piechocińskiego, prezesa Polskiego Stronnictwa Ludowego skierowanego do uczestników spotkania. Biskup Ignacy Dec w swoim przemówieniu dziękował wszystkim osobom związanym z rolą za trud włożony w produkcję żywności, a po odczytaniu Ewangelii pobłogosławił opłatek, którym w serdecznej i miłej atmosferze połamali się zebrani.

Zespół Akacjowe Śpiewule z gminy Marcinowice uświetnił wydarzenie wprowadzając gości w radosną, świąteczną atmosferę. Zwieńczeniem spotkania była degustacja potraw przygotowanych przez uczniów Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Wincentego Witosa w Mokrzeszowie pod kierownictwem Joanny Miłobóg, dyrektora szkoły.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group