Sobota, 24 września
Imieniny: Gerarda, Teodora
Czytających: 645
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Spotkanie w sprawie programu wymiany kotłów

Sobota, 26 stycznia 2019, 17:48
Aktualizacja: Niedziela, 27 stycznia 2019, 12:48
Autor: red
Gmina Świebodzice przystępuje do kolejnych działań zmierzających do redukcji emisji zanieczyszczeń pochodzących z systemów grzewczych. Wspólnie z innymi gminami członkowskimi Aglomeracji Wałbrzyskiej Świebodzice przystępują do programu wymiany kotłów opalanych paliwem stałym na bardziej ekologiczne źródła ciepła.

Zaznaczyć należy, że jest to odrębny projekt niezwiązany z udzieleniem dotacji celowej przez Gminę Świebodzice na dofinansowanie zadań inwestycyjnych związanych z ograniczeniem niskiej emisji na trenie gminy Świebodzice, dotyczących trwałej zmiany systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym.

Spotkanie informacyjne dla osób zainteresowanych uczestnictwem w projekcie i ubieganiem się o dofinansowanie inwestycji wymiany kotłów, odbędzie się we wtorek, 5 lutego, o godz. 16:00 w sali Miejskiego Domu Kultury, ul. Wolności 13.

Podczas spotkania poruszone zostaną kluczowe kwestie uczestnictwa w programie, m.in. warunki otrzymania dotacji i przeprowadzenia audytu energetycznego, wysokość możliwego dofinansowania czy refundowane koszty.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group