Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 938
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: Spotkanie z okazji Światowego Dnia Zdrowia

Środa, 8 kwietnia 2015, 10:13
Aktualizacja: 10:59
Autor: red.
Dobrej atmosfery w codziennej pracy i sukcesów zawodowych, a prywatnie – mnóstwa codziennych radości, czasu na to, by cieszyć się życiem, oraz… zdrowia życzyli wójt gminy Marcinowice Władysław Gołębiowski, dyrektor Wydziału Zdrowia Starostwa Powiatowego Zbigniew Okarmus oraz doradca wójta Alicja Synowska gościom zaproszonym na kameralne spotkanie z okazji Światowego Dnia Zdrowia.

W Polsce ten dzień obchodzony jest także jako Dzień Pracowników Służby Zdrowia. Była to więc okazja do podziękowania za tę codzienną służbę. Zaproszenie do udziału w kameralnym spotkaniu przyjęły dr Danuta Łydżba, właścicielka Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Praktyka Lekarza Rodzinnego w Marcinowicach, oraz Anna Cajzner-Michnik, przewodnicząca Komisji Oświaty Rady Gminy Marcinowice, ale jednocześnie pielęgniarka.

– Spotkanie przebiegało w miłej, kameralnej atmosferze – relacjonuje Alicja Synowska. – Wójt złożył życzenia wręczając kwiaty i dyplomy. Rozmawialiśmy o problemach i potrzebach służby zdrowia w naszej gminie. Zrodziły się też pomysły na akcje profilaktyczne na terenie gminy Marcinowice.

Osobom, które z różnych względów nie mogły wziąć udziału w spotkaniu, życzenia przesłano pocztą.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group