Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 585
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Sprawa wałbrzyskiego szefa PSL–u ma drugie dno

Wiadomości: Wałbrzych
Czwartek, 11 grudnia 2014, 10:12
Aktualizacja: 13:05
Autor: PAW
Fot. archiwum
Wczorajsze Fakty Wrocław wyemitowały materiał filmowy zatytułowany „Niespodziewany obrót sprawy”, który to materiał dotyczy Piotra Zimnickiego, szefa wałbrzyskich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu z posesji Piotra Zimnickiego Straż dla Zwierząt w Wałbrzychu zabrała trzy psy, które były niedożywione. Wałbrzyski polityk został skrytykowany przez wiele osób. Okazuje się jednak, że cała sprawa ma drugie dno i materiał o tym wyemitowały wrocławskie Fakty. Wynika z tego materiału, że Zimnicki miał dobre intencje i chciał pomóc zwierzętom, ale nie poradził sobie z tym zadaniem. Nie poradził sobie, bowiem został z problemem sam, a ponadto okazuje się, że jego życie też do najłatwiejszych nie należy, bowiem jest schorowanym i ubogim człowiekiem.

Partyjni koledzy z PSL-u mówią w tym materiale, że cała akcja była nagonką na Zimnickiego, który żyje w tragicznych warunkach. Politycy PSL-u przeprowadzili w swoich szeregach zbiórkę pieniędzy i dzięki temu w domu Zimnickiego znów jest prąd.

Tymczasem szef dolnośląskiego PSL-u - Kazimierz Huk – wyraźnie odciął się od wypowiedzi posłanki Haliny Szymiec-Raczyńskiej, która dość mocno i w ostrych słowach skrytykowała zachowanie Zimnickiego w stosunku do zwierząt.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group