Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 942
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wałbrzych: Sprawa wałbrzyskiego szefa PSL–u ma drugie dno

Czwartek, 11 grudnia 2014, 10:12
Aktualizacja: 13:05
Autor: PAW
Wałbrzych: Sprawa wałbrzyskiego szefa PSL–u ma drugie dno
Fot. archiwum
Wczorajsze Fakty Wrocław wyemitowały materiał filmowy zatytułowany „Niespodziewany obrót sprawy”, który to materiał dotyczy Piotra Zimnickiego, szefa wałbrzyskich struktur Polskiego Stronnictwa Ludowego.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu z posesji Piotra Zimnickiego Straż dla Zwierząt w Wałbrzychu zabrała trzy psy, które były niedożywione. Wałbrzyski polityk został skrytykowany przez wiele osób. Okazuje się jednak, że cała sprawa ma drugie dno i materiał o tym wyemitowały wrocławskie Fakty. Wynika z tego materiału, że Zimnicki miał dobre intencje i chciał pomóc zwierzętom, ale nie poradził sobie z tym zadaniem. Nie poradził sobie, bowiem został z problemem sam, a ponadto okazuje się, że jego życie też do najłatwiejszych nie należy, bowiem jest schorowanym i ubogim człowiekiem.

Partyjni koledzy z PSL-u mówią w tym materiale, że cała akcja była nagonką na Zimnickiego, który żyje w tragicznych warunkach. Politycy PSL-u przeprowadzili w swoich szeregach zbiórkę pieniędzy i dzięki temu w domu Zimnickiego znów jest prąd.

Tymczasem szef dolnośląskiego PSL-u - Kazimierz Huk – wyraźnie odciął się od wypowiedzi posłanki Haliny Szymiec-Raczyńskiej, która dość mocno i w ostrych słowach skrytykowała zachowanie Zimnickiego w stosunku do zwierząt.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group