Czwartek, 9 lipca
Imieniny: Sylwii, Weroniki
Czytających: 623
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stanowisko wiceprzewodniczących w sprawie budżetu

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 31 grudnia 2009, 9:07
Aktualizacja: 9:36
Autor: Krzysztof Lewandowski, Andrzej Gondek
Fot. archiwum
Wiceprzewodniczący Krzysztof Lewandowski i Andrzej Gondek zajęli stanowisko w sprawie sporu na sesji, o którym pisaliśmy w środę 30 grudnia.

Pan Wojciech Murdzek
Prezydent Miasta Świdnicy

SZANOWNY PANIE PREZYDENCIE!

Pragniemy zapewnić Pana i wszystkich mieszkańców śledzących nasze zmagania z projektem budżetu jak również trudności w uporządkowaniu spraw dotyczących rady miasta Świdnicy zapewnić, że w swych poczynaniach tak jak dotychczas chcemy godnie reprezentować społeczność lokalną traktując pełnienie mandatu jako służbę zaufania publicznego.

Zapewniamy jednocześnie, że kierujemy się w szczególności: interesem publicznym i dbałością o dobro wspólne mieszkańców, odpowiedzialnością i rzetelnością, chcąc dawać w ten sposób świadectwo o niezbywalnej roli samorządu lokalnego. Działania te wymagają stałej platformy wymiany poglądów między radą miasta a prezydentem. Dlatego też nie należy doszukiwać się w toczącej się dyskusji zagrożenia dla istniejącego porządku. Szanując Pańską rolę chcemy jednocześnie być wierni naszej służebnej roli, jaką przejęliśmy ze społecznego mandatu.

Ufamy, że znalezienie kompromisu, który leży w interesie naszego miasta jest tylko kwestią chwili i pozwoli nam przystąpić do dalszej wzmożonej pracy.


Z poważaniem
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Świdnicy
Andrzej Gondek Krzysztof Lewandowski

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~trzeci 31-12-2009 9:26
niewiem czemu ale pierwsze co nasuwa mi sie na myśl patrząc na to zdjęcie : dwóch takich co ukradło trzeciego (przewodniczącego)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group