Piątek, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 541
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Startują rozgrywki wałbrzyskiej okręgówki oraz klas A i B

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Czwartek, 15 sierpnia 2013, 1:08
Aktualizacja: Czwartek, 15 sierpnia 2013, 22:08
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na najbliższy czwartek, 15 sierpnia zaplanowano pierwsze kolejki nowego sezonu na boiskach klasy okręgowej oraz klas A i B.

Klasa okręgowa
Victoria Świebodzice - Kryształ Stronie Śląskie 15 sierpnia, 17:00
LKS Bystrzyca Górna - Unia Złoty Stok 15 sierpnia, 17:00
Zjednoczeni Żarów - Stal Świdnica 15 sierpnia, 17:00
Iskra Jaszkowa Dolna - Piławianka Piława Górna 15 sierpnia, 17:00
Trojan Lądek Zdrój - Sparta Ziębice 15 sierpnia, 17:00
Pogoń Pieszyce - Karolina Jaworzyna Śląska 15 sierpnia, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Nysa Kłodzko 15 sierpnia, 17:00
Skalnik Czarny Bór - Piast Nowa Ruda 15 sierpnia, 17:00

Klasa A – grupa I
Wenus Nowice - Górnik Boguszów-Gorce 15 sierpnia, 11:00
Sudety Dziećmorowice - Grom Witków 15 sierpnia, 17:00
KS Walim - Cukrownik/Polonia Pszenno 15 sierpnia, 17:00
Unia Jaroszów - Granit Roztoka 15 sierpnia, 15:00
Czarni Wałbrzych - Zdrój Jedlina Zdrój 15 sierpnia, 17:00
Gwarek Wałbrzych - Włókniarz Głuszyca 15 sierpnia, 17:00
Tęcza Bolesławice - Nysa Kłaczyna 15 sierpnia, 11:00
Zieloni Mrowiny - Biały Orzeł Mieroszów 15 sierpnia, 17:00

Klasa A – grupa II
Niemczanka Niemcza - Wieża Rudnica 15 sierpnia, 17:00
Rawa Boleścin - Boxmet Piskorzów 15 sierpnia, 17:00
Ślęża Ciepłowody - Błękitni Owiesno 15 sierpnia, 17:00
Zryw Gola Świdnicka - Zgoda Grodziszcze 15 sierpnia, 11:00
Płomień Makowice - Koliber Uciechów 15 sierpnia, 14:00
Zieloni Łagiewniki - Tarnovia Tarnów (k. Kłodzka) 15 sierpnia, 17:00
Skałki Stolec - Polonia Ząbkowice Śląskie 15 sierpnia, 17:00
Delta Słupice - Czarni Sieniawka 15 sierpnia, 17:00

Klasa B – grupa I
LKS Marcinowice - Kłos Lutomia 15 sierpnia, 12:00
Zryw Łażany - Wodospad Zastruże 15 sierpnia, 11:00
Herbapol Stanowice - Zjednoczeni Gościsław 15 sierpnia, 11:00
Sokół Kostrza - Płomień Dobromierz 15 sierpnia, 11:00
Błękitni Słotwina - Zieloni Mokrzeszów 15 sierpnia, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Grom Panków 15 sierpnia, 12:00
Orzeł Witoszów - LKS Piotrowice Świdnickie 15 sierpnia, 14:00
Błyskawica Kalno - LKS Wiśniowa 15 sierpnia, 11:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group