Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 534
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Morawa: Stragona będzie promować

Wtorek, 21 lipca 2020, 8:52
Aktualizacja: 8:53
Autor: red
Morawa: Stragona będzie promować
Fot. UM Strzegom
Morawa stała się przestrzenią do zawiązania branżowej sieci w ramach projektu „Razem dla sportu, turystyki i regionu – sieć na rzecz produktu lokalnego granitowego szlaku". Organizatorem spotkania był Ludowy Klub Sportowy "Stragona".

- Promocja produktów lokalnych jest dla nas bardzo ważna, ponieważ wzmacnia przedsiębiorczość naszego obszaru. Cieszę się, że powstała pierwsza taka sieć, ponieważ te działania wpisują się w naszą strategię i są uzupełnieniem wobec podejmowanych przez nas inicjatyw, takich jak chociażby realizacja projektu współpracy pn. "Marki Lokalne Dolnego Śląska - tworzone z pasją" - podkreśla Krystian Ulbin, prezes LGD "Szlakiem Granitu".

Projekt zakłada utworzenie sieci podmiotów zaangażowanych w działalność związaną z turystyką i rekreacją. W sieci będą następujące podmioty: LKS Stragona Strzegom, Pałac Morawa, Fundacja Spichlerz Kultury, Hotel Stragona, Hotel Syrena, Restauracja Pod Rumakiem, Stowarzyszenie Sympatyków Wsi Morawa.
– Jestem przekonany, że ta promocja przyniesie oczekiwany efekt. W końcu mamy się czym chwalić – dodaje burmistrz Strzegomia, Zbigniew Suchyta.

Celem projektu jest promowanie obszaru objętego LSR oraz promowanie produktów i usług obszaru LGD "Szlakiem Granitu" na turystycznej mapie Polski.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group