Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 771
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Strażacy ruszyli z pomocą

Czwartek, 3 marca 2022, 15:10
Autor: red
Żarów: Strażacy ruszyli z pomocą
Fot. UM Żarów
Wiemy, że w obliczu tragicznych wydarzeń na Ukrainie każda pomoc jest cenna.

Dziękujemy strażakom z wszystkich jednostek OSP funkcjonujących na terenie gminy Żarów za włączenie się w zbiórkę sprzętu, który został przekazany druhom z Ukrainy. Strażacy na rzecz naszych sąsiadów z Ukrainy przekazali: prądownice, węże i hełmy strażackie, rozdzielacze, kalosze, rękawice, kominiarki, specjalistyczne ubrania strażackie. Sprzęt został już posegregowany i zawieziony do Państwowej Straży Pożarnej w Świdnicy. Ukraińscy strażacy każdego dnia podejmują działania ratownicze, ratując swoich rodaków, którzy doznają krzywdy w obliczu ataków wojennych na ich kraj. Dziękujemy strażakom z gminy Żarów, że jak zwykli stanęli na wysokości zadania i masowo ruszyli z pomocą.

Szanowni Państwo wiemy, że nie jest to jedyna pomoc, jaka przekazywana jest ze strony gminy Żarów obywatelom Ukrainy. Dziękujemy wszystkim mieszkańcom, Kołom Gospodyń Wiejskich, sołtysom, radnym Rady Miejskiej, stowarzyszeniom i organizacjom, szkołom, zakładom pracy i indywidualnym osobom za Wasze wsparcie.

Dziękujemy także Fundacji Babcia i Dziadek z Żarowa za bezpłatne przekazanie nowych wózków inwalidzkich oraz innego sprzętu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group