Niedziela, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 951
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Strefa szuka pracownika na pół roku

Poniedziałek, 16 sierpnia 2010, 4:33
Aktualizacja: 4:34
Autor: KO
Świdnica: Strefa szuka pracownika na pół roku
Fot. Wiktor Bąkiewicz
Na około półroczne zastępstwo poszukiwany jest kontroler do Biura Strefy Płatnego Parkowania Urzędu Miejskiego w Świdnicy. Kandydat powinien mieć wykształcenie średnie (preferowane kierunki: mechaniczny, elektryczny), bardzo dobry stan zdrowia i być komunikatywny

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku kontrolera to przede wszystkim kontrolowanie wnoszenia opłat za postój pojazdów w SPP: sprawdzanie poprawności skasowania kart postoju, sprawdzanie poprawności skasowania kart abonamentowych i abonamentów mieszkańca, wypisywanie wezwań-raportów do uiszczania opłat za nieopłacony czas postoju lub postój ponad opłacony czas. Wszelkie nieprawidłowości związane z postojem pojazdów oraz zajmowaniem pasa drogowego pracownik powinien zgłaszać straży miejskiej. Inne zadania kontrolera to kontrola stanu oznakowania i zgłaszanie nieprawidłowości do referatu komunikacji i dróg miejskich Urzędu Miejskiego w Świdnicy, kontrola stanu technicznego parkometrów, usuwanie awarii parkometrów oraz serwis parkometrów.

Osoby zainteresowane pracą mogą się kontaktować z Biurem Strefy Płatnego Parkowania, ul. Długa 22-24, tel. 74 853 74 40.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2)

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group