Niedziela, 23 czerwca
Imieniny: Wandy, Zenona
Czytających: 1147
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Sukces Krysi

Wtorek, 19 stycznia 2021, 9:31
Aktualizacja: 9:31
Autor: red
Strzegom: Sukces Krysi
Fot. UM Strzegom
Wszystko na to wskazuje, że utalentowana Krystyna Konarska – zawodniczka specjalizująca się konkurencji konnego ujeżdżenia – wystąpi na tegorocznych mistrzostwach Europy w kategorii dzieci. Informację tę przekazał Andrzeja Sałacki, trener kadry narodowej młodzieżowych grup wiekowych.

Krystyna Konarska na co dzień ciężko pracuje ze swoją trenerką Małgorzatą Święcicką. Reprezentuje gminę Strzegom i Publiczną Szkołę Podstawową nr 2 im Mikołaja Kopernika w Strzegomiu.

Krysia po starcie w mistrzostwach Polski w 2020 r. została dostrzeżona przez trenera młodzieżowej kadry narodowej w ujeżdżeniu Andrzeja Sałackiego. W grudniu 2020 r., na jego zaproszenie, wzięła udział w zgrupowaniu preselekcyjnym do kadry narodowej, które miało miejsce w KS Centurion. W ostatni weekend (15-17 stycznia br.) była uczestnikiem kolejnego zgrupowania, które odbyło się w Zakrzowie.

Po obu zgrupowaniach jest jedną z czterech dziewczynek branych pod uwagę do kadry narodowej i do reprezentacji na mistrzostwa Europy w kategorii dzieci w 2021 r. Oczywiście przed Krysią, jej trenerem i koniem ogrom ciężkiej pracy, ale każdy sukces jest na tym oparty.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group