Czwartek, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 927
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Dolna: Sukces trójki z Lutomi Dolnej

Czwartek, 28 marca 2019, 17:42
Autor: red
Lutomia Dolna: Sukces trójki z Lutomi Dolnej
Fot. Gmina Świdnica
21 marca wystartowali w Rejonowych Eliminacjach IX edycji Dolnośląskiej Gali Talentów. Połączyli gimnastykę i śpiew, co dało im nominację do ścisłego finały w Oleśnicy. Mowa o "Czarodziejskim Trio" ze Szkoły Podstawowej w Lutomi Dolnej.

W eliminacjach rejonowych Szkołę Podstawową w Lutomi Dolnej reprezentowało "Czarodziejskie Trio" w składzie: Natalia Stankiewicz-uczennica III klasy gimnazjalnej i rodzeństwo: Marika i Oskar Rudniccy.
- Uczniowie zaprezentowali układ akrobatyczny w wykonaniu Mariki i Oskara do piosenki Natalii, którą wykonała w języku angielskim. Połączenie gimnastyki i śpiewu okazało się dobrym pomysłem i „strzałem w dziesiątkę - nadmienia opiekun grupy- Anna Kozieł.

Warto przypomnieć, że gala talentów to przedsięwzięcie organizowane przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty mające na celu promocję uzdolnionej młodzieży dolnośląskich szkół i placówek oświatowych. „To wielki sukces, ponieważ prezentacje podczas tegorocznej gali były wyjątkowe, a konkurencja była duża. To kolejny rok, kiedy wygrywamy, fakt ten dowodzi, że w naszej szkole mamy zdolne dzieci” - dodaje dyrektor szkoły- Elżbieta Dolińska.

Cieszymy się, że po raz kolejny Szkoła Podstawowa otrzymała nominację do IX Dolnośląskiej Gali Talentów, która odbędzie się 30 maja w Oleśnicy. Gratulujemy i trzymamy kciuki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group