Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1025
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świątecznie z przedsiębiorcami

Poniedziałek, 22 grudnia 2014, 11:38
Aktualizacja: 16:00
Autor: red.
Świebodzice: Świątecznie z przedsiębiorcami
Fot. UM Świebodzice
W piątek, 19 grudnia, w sali Miejskiego Domu Kultury odbyło się doroczne spotkanie Burmistrza Miasta Świebodzice i Przewodniczącego Rady Miejskiej z przedsiębiorcami. W świątecznej atmosferze przedstawiciele władz miasta podziękowali zaproszonym gościom za aktywne uczestnictwo w życiu miasta i wspieranie przedsięwzięć kulturalnych i społecznych.

Świąteczne spotkanie rozpoczął występ wokalny dziewcząt ze świdnickiego Studia Artystycznego Katharsis - Nikoli Makowskiej i Aleksandry Ziemby. Wokalistki roztoczyły przed zebranymi wyjątkową atmosferę Bożego Narodzenia rozczulającymi wykonaniami kolęd i piosenek świątecznych.

Po mini recitalu głos zabrał burmistrz Świebodzic, gospodarz piątkowej uroczystości. Składając życzenia gościom, burmistrz przywołał słowa szekspirowskiego "Sonetu LII", porównującego Boże Narodzenie do najrzadszych kamieni rozdzielających perły w naszyjniku. Akcentując niepowtarzalną atmosferę świąt Narodzenia Pańskiego burmistrz podziękował przybyłym za działalność na polu gospodarczym, a także zaangażowanie i aktywność przy organizowanych przez gminę uroczystościach i imprezach kulturalnych, życząc jednocześnie, aby swój zapał kontynuowali w nadchodzącym roku. Życzenia i słowa wdzięczności złożył również Przewodniczący Rady Miejskiej dr Łukasz Kwadrans, a dziekan Dekanatu Świebodzickiego, ksiądz prałat dr Jan Gargasewicz przekazał boże błogosławieństwo.

W dowód wdzięczności za działalność na rzecz miasta przedsiębiorcy i przedstawiciele organizacji współpracujących z Gminą Świebodzice otrzymali dyplomy i utrzymane w świątecznym klimacie symboliczne prezenty. Uroczystość zakończyło współdzielenie opłatkiem.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group