Poniedziałek, 17 czerwca
Imieniny: Alberta, Laury
Czytających: 732
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnica na rowery

Czwartek, 9 maja 2024, 9:38
Aktualizacja: 9:39
Autor: red
Świdnica: Świdnica na rowery
Fot. Gmina Świdnica
Rozpoczęły się zapisy chętnych do udziału w rajdzie rowerowym „Świdnica na rowery”, który zaplanowano na niedzielę, 9 czerwca. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Świdnicy, Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Lokalna Organizacja Turystyczna „Księstwo Świdnicko–Jaworskie”. Partnerem wydarzenia jest gmina Świdnica.

Zapisy potrwają do piątku 29 maja lub do wyczerpania limitu miejsc.

Aby wziąć w nim udział, należy wypełnić formularz dostępny w linku: https://tiny.pl/dc5g9

Rajd rowerowy wystartuje 9 czerwca o godz. 10.00 spod Urzędu Miejskiego w Świdnicy (o godz. 9.00 odbędzie się zbiórka uczestników). Trasa rajdu wynosi ok. 14 km i przebiegać będzie m.in. przez tereny gminy Świdnica. Meta zaplanowana została tradycyjnie na terenie ŚOSiR przy ul. Śląskiej. O bezpieczeństwo przejazdu uczestników dbać będzie grupa pilotów, Policja oraz Straż Miejska.

Ilość miejsc jest ograniczona – 990 osób.

Po Rajdzie na terenie ŚOSiR odbędzie się w ramach Dnia Sportu Piknik Sportowy-Rekracyjny, (od godz. 12.00 do godz. 15.00), podczas którego każdy znajdzie dla siebie coś interesującego. Podczas pikniku odbędzie się także zbiórka publiczna na organizację Świdnickich Czwartków Lekkoatletycznych oraz ich ogólnopolski finał – zbiórkę wesprzeć będzie można poprzez zakup kuponów (1 kupon = 5 zł), które następnie wezmą udział w losowaniu atrakcyjnych nagród.

Więcej szczegółowych informacji na stronie: http://sport.swidnica.pl/zawalczmy-o-puchar-rowerowej-stolicy-polski-trening/

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group