Sobota, 27 listopada
Imieniny: Waleriana, Maksymiliana
Czytających: 1008
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Poznań: Świdnica ze Złotym Godłem QI

Piątek, 1 listopada 2013, 7:20
Autor: red.
Poznań: Świdnica ze Złotym Godłem QI
Fot. użyczone
Miasto Świdnica oficjalnie może się posługiwać Złotym Godłem QI. Medal programu Najwyższa Jakość Quality International 2013 odebrała Maria Kasprowicz–Gładysz, dyrektor Departamentu Infrastruktury Miasta, podczas uroczystej gali zorganizowanej niedawno w Poznaniu.

Świdnica zdobyła po raz drugi Złote Godło w kategorii QI Service – Usługa Najwyższej Jakości. To wyróżnienie przyznano za tworzenie korzystnych warunków rozwoju przedsiębiorczości, niwelowanie barier administracyjnych oraz wdrażanie licznych działań wspierających rozwój inwestycyjny.

Wyróżnienie jest dla nas tym bardziej miłe, ponieważ przyznane zostało jednogłośnie przez niezależną Kapitułę Programu przy patronacie takich instytucji jak Ministerstwo Rozwoju Regionalnego. To potwierdzenie, że wypracowane przez miasto formy wspierania przedsiębiorczości i jakość obsługi inwestora uznane zostały za wzorowe. Weryfikacja naszej pracy pozwala na zauważenie, co jest dobre, a co należy jeszcze poprawić. Cieszę się, że jeśli chodzi o obsługę inwestorów nasze działania po raz kolejny doceniono – mówi Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

Program Najwyższa Jakość Quality International 2013 to ogólnopolski konkurs, organizowany przez redakcję Forum Biznesu pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Klubu Polskie Forum ISO 9000 i Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w którym nagradzane są instytucje, producenci i usługodawcy wyłonieni w 3 kategoriach. Podstawą do przyznania nagrody jest m. in. analiza oficjalnych danych oraz opinia organizacji biznesowych i gospodarczych, instytucji certyfikujących oraz powołanych ekspertów.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group