Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 981
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdniccy policjanci ponownie zaangażowani w akcję charytatywną

Sobota, 25 lutego 2017, 13:31
Aktualizacja: Niedziela, 26 lutego 2017, 14:34
Autor: red
Świdnica: Świdniccy policjanci ponownie zaangażowani w akcję charytatywną
Fot. KPP Świdnica
W Europejskim Centrum Młodzieży Jaworze odbyły się zawody strzeleckie oraz towarzyszące im atrakcje, z których dochód przeznaczony został na pomoc dla chorej, 12–letniej Malwinki.

Świdniccy policjanci ponownie wzięli udział w tym charytatywnym przedsięwzięciu, tym razem prezentując publiczności antyterrorystyczne działania grupy realizacyjnej.

Jako że impreza zorganizowana została w tłusty czwartek, nadano jej nazwę „Złoty pączek”. Gospodarzem było Europejskie Centrum Młodzieży w Jaworze. Poza zawodami strzeleckimi, gdzie strzelano zarówno z broni pneumatycznej, jak i za pośrednictwem symulatora, wśród pozostałych atrakcji wymienić można między innymi także pokazy grupy rekonstrukcyjnej, czy prezentacje broni kolekcjonerskiej.

Świdniccy policjanci ponownie wzięli udział w tym charytatywnym przedsięwzięciu, tym razem prezentując publiczności antyterrorystyczne działania grupy realizacyjnej. Zgodnie ze scenariuszem, pięciu funkcjonariuszy w pełnym umundurowaniu i z bronią służbową, w dynamiczny sposób zademonstrowało, jak może wyglądać unieszkodliwienie napastnika dysponującego ładunkami wybuchowymi. Pokaz świdnickich policjantów został entuzjastycznie odebrany przez licznie zgromadzoną publiczność.

W roli gospodarza, na zawodach obecny był Komendant Powiatowy Policji w Jaworze mł.insp.Andrzej Błaszczak, natomiast kierownictwo naszej jednostki reprezentował Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Świdnicy nadkom.Adam Jacek Pilch.

Opisana impreza po raz kolejny zorganizowana została w celu zgromadzenia środków finansowych na leczenie chorej, 12-letniej Malwinki - córki pracownicy cywilnej z Komisariatu Policji w Bolkowie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group