Czwartek, 28 października
Imieniny: Szymona, Tadeusza
Czytających: 939
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica/Kraj: Świdnicka firma podbija rynek kosmetyczny

Środa, 22 kwietnia 2015, 9:54
Aktualizacja: Czwartek, 23 kwietnia 2015, 12:40
Autor: red.
Świdnica/Kraj: Świdnicka firma podbija rynek kosmetyczny
Fot. użyczone
Jej produkty dostrzegły tak znane magazyny, jak „Twój Styl” czy „Claudia”, nie licząc dziesiątek urodowych i modowych portali oraz blogów. Sama autorka nowej polskiej marki kosmetycznej – Resibo – świdniczanka Ewelina Kwit–Betlej została właśnie nominowana do prestiżowego plebiscy–tu Lwice Biznesu, gdzie konkuruje m.in. z Mariolą Bojarską–Ferenc.

Resibo to firma świdnicka. Powstała, jak wiele biznesów zakładanych dziś przez młodych ludzi, z pasji i potrzeby zmieniania świata na lepszy. – Postanowiliśmy z mężem, że pieniądze, które mieliśmy odłożone na mieszkanie, zainwestujemy w firmę – mówi Ewelina Kwit-Betlej. – Przyznaję, że to była ryzykowna decyzja, bo rynek kosmetyczny jest trudny, ale nasza wiara w powodzenie była wielka.

Rynek, choć trudny, okazał się także bardzo wdzięczny. I to w bardzo krótkim czasie, bo Resibo pojawiło się na nim w grudniu 2014 r. – Polki i kobiety na całym świecie zwracają się ku kosmetykom naturalnym, szukają takich, które nie zawierają substancji chemicznych i mają w składzie minimalną ilość nieszkodliwych konserwantów – mówi właścicielka marki Resibo. – Ja wszystkie produkty naszej marki przetestowałam najpierw na sobie. Później sprawdzały je kobiety, a nawet mężczyźni z naszej rodziny, przyjaciele, znajomi. Dopiero po trzech latach prac nad recepturami, testów i badań laboratoryjnych produkty Resibo trafiły na rynek.

I trafiły… od razu w dziesiątkę. Po niespełna czterech miesiącach (!) kosmetyki ze Świdnicy dostrzegły kobiece czasopisma, takie jak „Claudia” czy „Twój Styl”, a markę promuje na Instagramie sama Anna Lewandowska.

W minionym tygodniu niespełna trzydziestoletnia Ewelina Kwit-Betlej została nominowana w presti-żowym plebiscycie Lwice Biznesu organizowanym przez magazyn „Law Business Quality”. Wśród no-minowanych w różnych kategoriach są m.in. tak znane Polki, jak Jolanta Kwaśniewska, Omenaa Men-sah, Anna Mucha, Joanna Orleańska czy Jolanta Jabłczyńska, a sama świdniczanka konkuruje m.in. z Mariolą Bojarską-Ferenc.

– Ta nominacja w plebiscycie Polskie Lwice Biznesu to dla mnie ogromne wyróżnienie! Zwłaszcza że Resibo jest na rynku zaledwie od kilku miesięcy – mów świdniczanka. – Przygotowania do jej wpro-wadzenia zajęły mi ponad trzy lata. To był trudny, ale bardzo ważny dla mnie okres – aby poświęcić się swoim marzeniom, zrezygnowałam z pracy, ponosząc wielkie ryzyko, bo przecież biznes, który planowałam otworzyć, był jedną wielką niewiadomą. Ale udało się. Dziś już mogę z całą pewnością stwierdzić, że stworzyłam kosmetyki, które są uwielbiane przez klientów i z których ja sama jestem dumna. Dlatego sama nominacja już jest dla mnie nagrodą – za ryzyko, które odważyłam się podjąć. Dziękuję przede wszystkim klientom Resibo.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group