Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 899
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnicki komitet wspiera Kaczyńskiego

Piątek, 21 maja 2010, 6:16
Aktualizacja: 6:17
Autor: red.
Świdnica: Świdnicki komitet wspiera Kaczyńskiego
Fot. Wiktor Bąkiewicz
– Nasza inicjatywa ma na celu integrację ludzi wokół kandydatury Jarosława Kaczyńskiego i wspierania jej. W skład komitetu może wejść każdy, kto chce zaangażować się w kampanię wyborczą – mówi Krzysztof Lewandowski, koordynator Świdnickiego Społecznego Komitetu Poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego.

Komitet zaprasza w swoje szeregi „ludzi, którzy są liderami w swoim środowisku, są szanowani i znani” – jak czytamy w piśmie, które otrzymaliśmy od Krzysztofa Lewandowskiego, radnego świdnickiej rady miejskiej, członka Prawa i Sprawiedliwości. Komitet zaprasza też każdego, kto identyfikuje się z jego poglądami i chce żeby kandydat Kaczyński miał jak największe poparcie.

Oto deklaracja Świdnickiego Społecznego Komitetu Poparcia dla Jarosława Kaczyńskiego:

DEKLARACJA
Zbieramy się dzisiaj, aby jednym głosem mówić w sprawie ważnej dla Polski. Przed nami dzień wyborów Prezydenta Polski - Tego, od którego w dużej mierze zależeć będzie przyszłość naszego państwa i jakość naszego życia. Ojczyzna wolna, prawa i sprawiedliwa, która była marzeniem i nierzadko celem życia naszych ojców i dziadów, nie jest dana nam raz na zawsze. Rzeczpospolita jest naszym zbiorowym obowiązkiem. Dzień wyborów prezydenckich jest szczególną okazją ku temu, aby troskę o sprawy ojczyzny przełożyć na właściwą decyzję.
Jesteśmy przekonani, że wybór Jarosława Kaczyńskiego gwarantuje urzeczywistnienie wizji Polski, z której wszyscy będziemy dumni! Polski - nowoczesnej, a zarazem kultywującej najlepsze rodzime tradycje. Polski - suwerennej, otwartej na świat, a jednocześnie nie odcinającej się od swojej tożsamości. Polski - niepodzielonej, w której wszyscy obywatele odnajdą godne miejsce i możliwość rozwoju.
"Polska jest najważniejsza".
Krzysztof Lewandowski
Koordynator działań Komitetu

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (6) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group