Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 997
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Świdnicki Mundial w Leroy Merlin

Sobota, 12 czerwca 2010, 8:00
Aktualizacja: 8:03
Autor: red.
Świdnica: Świdnicki Mundial w Leroy Merlin
Fot. organizator
Dziś zagramy w meczu charytatywnym, wcielimy się w rolę piłkarzyków – jak z popularnej gry zręcznościowej… Samorządowcy zrzucą garnitury i staną z nami na boisku, a wszystko w słusznej sprawie – aby wspomóc organizację charytatywną. Dziś ruszają dwudniowe urodziny Leroy Merlin. Parking hipermarketu zamieni się w boisko do piłki nożnej. Przed lokalnymi samorządowcami, dziennikarzami i gwiazdami sportowymi nie lada wyzwanie! Dziś w godzinach 10.00–18.00 staną na jednym boisku, zagrają jedną piłką i staną się „Żywymi piłkarzykami”.

- Jestem przekonany, że impreza przyczyni się do sukcesu tego dużego wydarzenia - przekazuje Bogdan Kożuchowicz, burmistrz Świebodzic, który objął akcję Patronatem Honorowym.

Na czym dokładnie będą polegać zawody? Otóż 16 drużyn - przedstawiciele samorządów, biznesu oraz mediów zmierzą się ze sobą na dmuchanej murawie. O co będą walczyć? Zwycięska drużyna wybierze podmiot charytatywny i przekaże mu bon o wartości 1000 złotych na zakupy w Leroy Merlin. Swój udział zapowiedziało już świdnickie starostwo, Urząd Gminy Świdnica oraz przedstawiciele mediów - Wiadomości Świdnickie czy też Świdniczka.com.

Podczas pierwszego dnia urodzin, grać będą nie tylko dorośli. Do bramek celować będzie także młodzież.

- Nagrodą główną jest wycieczka dla całej swojej klasy - informuje Jacek Burdziełowski, dyrektor Leroy Merlin w Świdnicy. Nagroda główna to wycieczka do parku linowego i zjazd torem saneczkowym w Jedlinie Zdroju!

Poza możliwością zobaczenia na własne oczy, jak wyglądają mecze tak niecodziennych drużyn, 12 czerwca około godz. 17.15 będzie można spróbować jak smakuje prawdziwy, zielony giga tort.

Drugiego dnia urodzin, w niedzielę, 13 czerwca, prócz piłkarskich emocji, wykazać będą się także mogli lokalni siłacze. Będą to robić pod okiem znanego Strong Mana - Tyberiusza Kowalczyka. Pokaz siły zacznie się o godz. 17.15, a już 15 minut później będzie okazja na sprawdzenie swoich sił oraz wygranie atrakcyjnych nagród.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group