Środa, 15 lipca
Imieniny: Henryka, Włodzimierza
Czytających: 538
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnicki urząd przyjazny dla najmłodszych

Wiadomości: Świdnica
Piątek, 25 lipca 2014, 11:09
Aktualizacja: 11:10
Autor: red.
Fot. użyczone
Jeszcze w lipcu w świdnickim Urzędzie Miejskim powstaną trzy mini kąciki zabaw dla dzieci. Powód? – Chcemy, by każda osoba, która odwiedza urząd, była dobrze potraktowana, a jej sprawa kompetentnie załatwiona. Ważne jest także, by urząd był przyjazny również dla tych najmłodszych klientów. A całkiem sporo rodziców przychodzi do nas załatwiać sprawy ze swoimi pociechami – tłumaczy Wojciech Murdzek, prezydent Świdnicy.

W najbliższych dniach kąciki zabaw zostaną urządzone w trzech lokalizacjach: Biurze Obsługi Interesanta, przy pokoju, w którym załatwiane są sprawy związane z dowodami osobistymi oraz w Urzędzie Stanu Cywilnego.

– W konkretnych miejscach ustawione zostaną stoliki wraz z krzesełkami, tablice do rysowania. Mali świdniczanie będą mogli porysować i pobawić się zabawkami, tak by czas spędzony w urzędzie nie dłużył się. Nie zapominamy także o najmniejszych dzieciach. W toalecie ogólnodostępnej na parterze budynku Urzędu Miejskiego oraz w toalecie dla osób niepełnosprawnych w siedzibie USC – zamontowane zostaną przewijaki – dodaje Dorota Puć-Pietrzykowska, sekretarz miasta.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group