Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 864
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodzice w świątecznym klimacie

Niedziela, 8 grudnia 2013, 12:54
Aktualizacja: 12:58
Autor: red.
Świebodzice: Świebodzice w świątecznym klimacie
Fot. archiwum
Widok pięknej choinki pod ratuszem i kolorowe, świąteczne iluminacje na mieście dobitnie świadczą, że do Bożego Narodzenia już coraz bliżej.

Montaż świątecznych ozdób można było obserwować od poniedziałku, 2 grudnia. Kolorowe światełka zabłysną tradycyjnie w centralnych ulicach miasta, na fontannie na placu Jana Pawła II, przy ul. Strzegomskiej i na niektórych budynkach użyteczności publicznej. Koszt przystrojenia miasta to 28 tys. zł.

Przy okazji zwracamy się w imieniu Burmistrza Miasta Bogdana Kożuchowicza z prośbą do mieszkańców oraz podmiotów gospodarczych o świąteczne przyozdobienie swoich posesji i siedzib firm.

- Dzięki temu miasto będzie wyglądało pięknie a wszyscy z pewnością jeszcze bardziej poczujemy wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia - mówi burmistrz Bogdan Kożuchowicz.

Przypominamy także mieszkańcom Rynku o możliwości zgłoszenia w ZGK chęci otrzymania na wiosnę pelargonii na okna. Miastu zależy, by zrewitalizowany Rynek wyglądał efektownie i oprócz odnowionej architektury budynków i nawierzchni uliczek, cieszył także oko kolorowymi kwiatami w oknach domów.

Aby otrzymać gotowe sadzonki, wystarczy zadzwonić do ZGK, tel. 74 666-96-10, podać adres oraz swoje dane. Pracownicy ZGK dostarczą wiosną już kwitnące i wypielęgnowane kwiaty wraz ze skrzynkami.

(Agnieszka Bielawska-Pękala)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group