Wtorek, 7 grudnia
Imieniny: Ambrożego, Marcina
Czytających: 895
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świebodziczanie zainteresowani filmem

Wtorek, 9 lipca 2013, 8:24
Autor: red.
Świebodzice: Świebodziczanie zainteresowani filmem
Fot. UM Świebodzice
Perspektywa angażu na planie filmowym okazała się gratką dla wielu świebodziczan. Prawdziwe tłumy – w znacznej większości młodzież, ale także osoby w średnim wieku, przybyły w środę 3 lipca o godz. 16:00 do Miejskiego Domu Kultury, gdzie zorganizowany został casting do filmu "Miasto 44".

Obraz w reżyserii Jana Komasy, twórcy popularnej "Sali Samobójców", realizowany będzie w Świebodzicach w dniach 11-12 oraz 15 lipca, i jak zapowiadają jego twórcy będzie największą produkcją filmową tego roku w Polsce. Na tę okoliczność twórcy filmu poszukiwali statystów, którzy mogliby wziąć udział w zdjęciach. Według wstępnych szacunków organizatorów castingu w scenach realizowanych w Świebodzicach może wystąpić około 120 osób.

Na zainteresowanych statystowaniem poza obowiązkową sesją zdjęciową czekała również szczegółowa ankieta, w której określić należało m.in. kolor oczu, włosów oraz dokładne wymiary, potrzebne przy projektowaniu kostiumów oddających realia drugiej wojny światowej.

Film, którego akcja toczyć się będzie w objętej działaniami wojennymi Warszawie, kręcony będzie m.in. w scenerii byłej fabryki Silena.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group