Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 1059
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Szczecin: Świebodziczanki mistrzyniami Polski

Niedziela, 30 czerwca 2013, 16:22
Aktualizacja: 20:34
Autor: MDvR
Szczecin: Świebodziczanki mistrzyniami Polski
Fot. OSiR Świebodzice
W dniach 14–16 czerwca w Szczecinie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski Piłki Ręcznej Plażowej. Organizatorzy tegorocznego wydarzenia zgromadzili aż 47 drużyn w 6 kategoriach wiekowych począwszy od młodziczek i młodzików, poprzez juniorki młodsze i juniorów młodszych, a kończąc na juniorkach i juniorach.

Świebodzice wystawiły dwa zespoły w kategoriach juniorka młodsza w składzie: Monika Węgrzyn, Katarzyna Jamrozińska, Marlena Garazdowska, Agata Piwko, Karolina Miecznikiewicz, Emilia Cichawa, Joanna Szczerba, Hanna Pawiłojć i junior młodszy: Mateusz Stanuchowski, Tomasz Piotrowski, Bartosz Bilak, Dawid Lada, Daniel Kołton, Wiktor Kurant, Kacper Robak.

Świebodzicki klub zawsze słynął ze wspaniałych drużyn kobiecych, co potwierdziły po raz kolejny młode adeptki MKS Victoria Świebodzice. Pod opieką trenera Marka Gąsiora i Bogusława Stankiewicza pokonały siedem drużyn z całego kraju i zdobyły pierwsze miejsce. Chłopcy po zaciętej rywalizacji zajęli 6. miejsce w końcowej klasyfikacji.

- Pojechałyśmy się tam czegoś nauczyć i dobrze się bawić, a przy okazji zdobyłyśmy mistrzostwo. To dla nas wielki sukces - wypowiadają się zawodniczki z MKS-u Victoria Świebodzice.

(OSiR Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group