Wtorek, 5 grudnia
Imieniny: Krystyny, Sabiny
Czytających: 1318
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Jaworzyna Śląska: Świetlice do remontu

Piątek, 21 października 2022, 7:40
Autor: red
Gmina Jaworzyna Śląska: Świetlice do remontu
Fot. UM Jaworzyna Śląska
Prawie 2 miliony złotych dofinansowania z Rządowego Funduszu Polski Ład otrzymała gmina Jaworzyna Śląska na remont świetlic w Bolesławicach, Tomkowej i Piotrowicach Świdnickich. Prace zakończą się w 2023 r.

Na modernizację centrów integracji wiejskiej gmina otrzymała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych. Na przebudowę świetlicy wiejskiej w Bolesławicach - 897 900 zł, przebudowę świetlicy wiejskiej w Tomkowej - 693 602 zł, remont pomieszczeń świetlicy środowiskowej w Piotrowicach Świdnickich - 256 450 zł.

Świetlica w Bolesławicach zostanie wyremontowana od wejścia(korytarz klatka schodowa) z wykonaniem nowych okładzin ściennych i posadzkowych oraz sufitów poprzez wykonanie pomieszczenia kuchennego w pomieszczeniu po bibliotece wraz z wykonaniem wszelkich niezbędnych instalacji wodno-kanalizacyjnych, remontem łazienek i głównej sali świetlicy.

Obiekt w Tomkowej, oprócz prac wewnętrznych, w zakresie nowych okładzin ściennych, sufitów i instalacji otrzyma nową elewacje i stolarkę okienno-drzwiową.

Świetlica w Piotrowicach zyska nową stolarkę okienną, drzwi wejściowe, nową podłogę wraz z wykonaniem izolacji cieplnej, nowe tynki, ogrzewanie oraz wyremontowane zostaną łazienki.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group