Niedziela, 24 października
Imieniny: Marcina, Rafała, Antoniego
Czytających: 955
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Świetliczaki znów docenione

Środa, 6 stycznia 2016, 16:23
Autor: opr.red.
Świebodzice: Świetliczaki znów docenione
Fot. www.swiebodzice.pl
Już po raz trzeci Świetlica Środowiskowa "Tęczowa Gromada" przystąpiła do ogólnopolskiego projektu Fundacji ING Dzieciom. Efektem jest otrzymanie grantu finansowego w wysokości 6 tys. złotych, który przeznaczony będzie na realizację projektu edukacyjnego.

- Celem programu "Dobry Pomysł" jest propagowanie szczytnej idei wolontariatu. W efekcie wniosku złożonego przez nas oraz Aleksandrę Kiełbasę, lidera projektu z ramienia Banku ING, dzieci ze świetlicy wezmą udział w warsztatach naukowych we wrocławskim Humanitarium, wyjątkowym miejscu łączącym edukację z zabawą - mówi Aldona Górska, opiekunka świetlicy.

Wyjazd podopiecznych świetlicy do laboratoriów o szerokiej tematyce zostanie poprzedzony blokiem zajęć tematycznych i doświadczeń z wykorzystaniem materiałów dydaktycznych, które zostaną zakupione w ramach Programu min. quizów, filmów mikroskopu i gier.

W poprzednich edycjach dzięki współpracy z bankiem ING podopieczni "Tęczowej Gromady" mogli wziąć udział w olimpiadzie lekkoatletycznej i wyjechać na warsztaty teatralne we Wrocławiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group