Poniedziałek, 6 grudnia
Imieniny: Mikołaja, Jaremy
Czytających: 905
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Dzierżoniów: Świetny start naszych młodych taekwondzistów

Wtorek, 7 czerwca 2011, 14:49
Aktualizacja: Środa, 8 czerwca 2011, 10:35
Autor: MDvR
Dzierżoniów: Świetny start naszych młodych taekwondzistów
Fot. użyczone
Otwarte Mistrzostwa Dolnego Śląska w taekwon–do tradycyjnym odbyły się w ostatnią sobotę maja w hali OSiR–u w Dzierżoniowie. Rywalizacja była wyjątkowo trudna, gdyż do turnieju zgłosiło się ponad 300–stu zawodników Wśród nich nie zabrakło także ośmiu młodych taekwondzistów ze Świdnicy, którzy z dumą reprezentowali nasze miasto. Głównym organizatorem mistrzostw był Sportowy Klub Taekwon–do “TIGER”

Sekcję Świdnica reprezentowali: Bartosz Kaczorowski, Marcin Bilański, Aleksandra Leń, Aleksandra Kaczorowska, Jakub Snopczyński, Karol Głąb, Adrian Szmist, Alan Kuc.

Muszę szczerze przyznać, że nie spodziewałem się tak wysokich wyników w tak krótkim czasie trenowania. To były już drugie mistrzostwa dla moich podopiecznych gdzie mogli sprawdzić swoje umiejętności w rywalizacji z zawodnikami z innych miast Polski. Udowodnili, iż pomimo krótkiego stażu są w stanie powalczyć o najwyższe trofea. Następna impreza czeka nas dopiero po wakacjach w listopadzie i mam nadzieję, że pojawimy się tam w jeszcze większym gronie – powiedział trener Artur Ostrowski

Końcowe wyniki i medale wywalczone przez zawodników Tigera – sekcji Świdnica: Bartosz Kaczorowski – 1 złoty, 1 srebrny, Marcin Bilański – 1 srebrny, 1 srebrny, Aleksandra Leń – 1 złoty, Aleksandra Kaczorowska – 1 brązowy, Jakub Snopczyński – 1 brązowy, Alan Kuc – 1 złoty, 1 brązowy.

Sportowy Klub Taekwon-do TIGER prowadzi już zapisy na kolejny rok szkolny do swojej świdnickiej sekcji. Zajęcia prowadzone są w poniedziałki i środy od 16:30 - 17:30 w Gimnazjum nr 1 przy ulicy Mieczysława Kozara-Słobódzkiego 21 w Świdnicy. Więcej info na www.skttiger.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group